![Agia Skepi oil painting](https://static.wixstatic.com/media/457cf4_16d3ed1d626b4231aa030676f3e7b6fc~mv2.png/v1/fill/w_45,h_17,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/457cf4_16d3ed1d626b4231aa030676f3e7b6fc~mv2.png)
![Modern Interior Design](https://static.wixstatic.com/media/680c49240fc341489cb304e200f3cb2d.jpg/v1/fill/w_71,h_95,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/680c49240fc341489cb304e200f3cb2d.jpg)
Κοινωνικοί Εταίροι
Συνδεθείτε μαζί μας
Ενδιαφέρεστε να συμβάλλετε σε ένα ουσιαστικό κοινωνικό έργο;
Επιθυμείτε να ενισχύσετε την ψηφιακή προβολή των θετικών σας δράσεων και να δημιουργήσετε μια σύνδεση μεταξύ της επωνυμίας σας και της φιλανθρωπικής αποστολής της «Αγίας Σκέπης»;
H αλληλεπίδραση των οργανισμών μας έχει τη δυνατότητα να ενισχύσει τις αποστολές και τον αντίκτυπό μας.
Οι αξίες/στόχοι μας:
-
Η κοινωνική επανένταξη ατόμων που είναι εθισμένα σε εξαρτησιογόνες ουσίες
-
Η βιόσημη περιβαλλοντική ανάπτυξη
![Pilakoutas-Logo.jpg](https://static.wixstatic.com/media/4551bb_fbfe630eca4f4cef9bce59178967046d~mv2.jpg/v1/fill/w_95,h_54,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/Pilakoutas-Logo.jpg)
Από το 2006 ο όμιλος στηρίζει έμπρακτα το πρόγραμμα, μέσω του Συνδέσμου Φίλων Αγίας Σκέπης. Προσφέρει ένα αυτοκίνητο σε κλήρωση κάθε χρόνο και τα έσοδα από την πώληση των λαχνών ενισχύουν τον οργανισμό.
![Alpha-Mega-Logo.jpg](https://static.wixstatic.com/media/4551bb_97086a3c60b84edd9e9ef9ec19862330~mv2.jpg/v1/fill/w_191,h_109,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_3,enc_auto/Alpha-Mega-Logo.jpg)
Η συνεργασία με το ΆλφαΜέγα επέτρεψε στην Αγία Σκέπη Bio να διεισδύσει στην Κυπριακή αγορά και συνέβαλε ουσιαστικά στην εδραίωση της εμπορικής της επωνυμίας.
![Pizza-Hut-Logo.jpg](https://static.wixstatic.com/media/4551bb_9de43308d4eb4fb69d2922928b0f30b9~mv2.jpg/v1/fill/w_191,h_109,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_3,enc_auto/Pizza-Hut-Logo.jpg)
Pizza Hut ενισχύει το έργο του προγράμματος με συνεχιζόμες πρωτοβουλίες και δωρεές.